Szukaj
Close this search box.

Zmywarka gastronomiczna – niezbędne wsparcie w przedświątecznej gorączce

Udostępnij artykuł

W okresie przygotowań do Świąt Wielkanocnych, gdy zapotrzebowanie na słodkie wypieki i tradycyjne pieczywo gwałtownie rośnie, cukiernie oraz piekarnie stają przed wyzwaniem zwiększonej produkcji. Każdemu klientowi zależy, by jego zamówienie było gotowe na czas. Wielu, mimo upływu terminu na przyjmowanie zamówień, ma nadzieję, że uda im się jeszcze załapać na wielkanocną babę lub mazurka. W takim czasie sprawnie działająca zmywarka w zakładzie cukierniczym lub piekarniczym to nieocenione wsparcie. Czyszczenie form z przypalonych resztek ciasta, czy usuwanie lepkich warstw z tac wymaga urządzenia, które sprosta tym zadaniom bez narzekania. Zmywarki Winterhalter zaprojektowane specjalnie, by wspierać cukiernie i piekarnie, dzięki nowoczesnej technologii umożliwiają oszczędność energii, czasu i wody, nie oszczędzając przy tym na jakości mycia.

Dostaniesz wypieków, gdy zobaczysz efekt

Każdy, kto ma doświadczenie w pieczeniu, wie, jak trudne jest usunięcie zabrudzeń po skończonej produkcji. Oraz, że niedomyta blacha wpływa na smak wypieków. Resztki spieczonego ciasta czy słodkiego nadzienia mogą stać się prawdziwym wyzwaniem. Zmywarki Winterhalter, zaprojektowane dla przemysłu cukierniczego i piekarniczego radzą sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami, gwarantując czystość i higienę na każdym etapie produkcji. Są one przystosowane do mycia wszelkiego rodzaju naczyń i narzędzi, zapewniając imponujące rezultaty, również w przypadku narzędzi używanych do przygotowywania gorących przekąsek.

Zaawansowana technologia mycia – z miłości do słodkości

To nie frazes! Seria UF marki Winterhalter to grupa urządzeń wyróżniających się solidną konstrukcją i ogromną mocą, zapewniająca doskonałe rezultaty mycia nawet w ekstremalnych warunkach. Dzięki opcji systemu wstępnego namaczania TurboZyme i zastosowaniu specjalnego środka zmiękczającego Crust Cracker, możliwe jest sprawne usunięcie zaschniętych i spieczonych zabrudzeń jeszcze przed właściwym cyklem mycia. To nie tylko ułatwia proces czyszczenia, ale także pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek, a nawet całkowicie pominąć ręczne mycie wstępne. Jeżeli nie potrzebujesz korzystać z opcji regularnego usuwania mocnych, zaschniętych zabrudzeń, Winterhalter rekomenduje także doskonałe zmywarki podblatowe i kapturowe. Zapytaj eksperta i dowiedz się która maszyna będzie najbardziej pomocna dla Twojego biznesu.

Dopasowanie do potrzeb każdego zakładu

Rozmiar ma znaczenie, zwłaszcza w branży gastronomicznej, gdy przestrzeń bywa ograniczona. Winterhalter oferuje zmywarki w różnych rozmiarach, dostosowane do potrzeb każdego zakładu. Niezależnie od wielkości piekarni czy cukierni, można znaleźć urządzenie, które efektywnie poradzi sobie z ilością naczyń i narzędzi, potrzebnych do utrzymania dobrego tempa produkcji.

Nikt nie mówił, że będzie łatwo? My mówimy!

Pomimo zaawansowanej technologii, zmywarki Winterhalter są zaprojektowane z myślą o prostej, intuicyjnej obsłudze. Ekrany dotykowe i przyciski szybkiego uruchomienia umożliwiają łatwe korzystanie z maszyny, a dostępne akcesoria, takie jak wózek z koszem, usprawniają proces mycia i sortowania naczyń. Nie potrzeba długich szkoleń, ani grupowego analizowania instrukcji, interfejs jest intuicyjny, a po instalacji maszyna od razu gotowa do pracy. 

Piekarze i cukiernicy polecają

Zaufanie do zmywarek Winterhalter jest regularnie potwierdzane przez ekspertów branży. Ekspertów, czyli po prostu doświadczonych piekarzy, cukierników, właścicieli gastronomii dostarczjących klientom świeżych wypieków. Jochen Baier, właściciel piekarni Bäcker Baier w niemieckim Herrenberg, łączy tradycyjne rzemiosło z najnowszą technologią i współczesnym zarządzaniem. Dla Jochena ważne było znalezienie solidnych partnerów biznesowych. Dlatego, gdy przyszło do wyboru techniki zmywania, zdecydował się na Winterhalter. Zmywarka do garnków i przyrządów kuchennych serii UF jest używana w obszarze produkcji piekarni. Solidny i mocny zestaw zapewnia konsekwentnie czysty sprzęt dzięki wysokiemu ciśnieniu mycia. 

Elastyczne rozwiązania finansowe

Jeżeli przeczuwasz, że zmywarki Winterhalter dobrze zrobią obawiasz się, że zakup profesjonalnej zmywarki zbyt mocno obciąży aktualny budżet Twojego biznesu, nie przejmuj się. To oczywiste, że każdy z klientów ma swoje własne wymagania, a tradycyjny zakup nie jest idealnym rozwiązaniem finansowym dla każdego. Winterhalter atrakcyjną formę najmu długoterminowego.  By poznać szczegóły oferty, wejdź na stronę wynajmjzmywarke.pl. Konsultanci marki chętnie posłuchają o potrzebach Twojego biznesu, by zaproponować Ci maszynę, która spełni wszystkie wymagania, zarówno te techniczne, jak i budżetowe.

Udostępnij artykuł
Zobacz również:
Zmywarka kompaktowa GS630 wynajmij już od 556 PLN
sprawdź ofertę
Zmywarka podblatowa UC Series wynajmij już od 330 PLN
sprawdź ofertę
Zmywarka tunelowa PT Series wynajmij już od 739 PLN
sprawdź ofertę
Previous slide
Next slide